Ouderavond VVTOe op de Berg en Bosschool

vrijdag 19 oktober 2018

Afgelopen dinsdag 16 oktober heeft Carly Klein een interessante presentatie gegeven over het Vroeg Vreemde Taal Onderwijs ( Engels) op de Berg en Bosschool.

Zij begeleidt onze school drie jaar lang in het traject een VVTO school te worden. Zij heeft op de ouderavond van alles verteld over taalverwerving bij kinderen, didactiek, waarom het belangrijk is om al vroeg te starten met een vreemde taal. Maar ook heeft zij laten zien hoe de leerkrachten de lessen zullen gaan geven bij ons op school.

Een hele interessante avond. Meer informatie over het VVTO onderwijs en de manier waarop Engels aangeboden gaat worden zal binnenkort op de website komen, en ook via de nieuwsbrief zullen we u regelmatig op de hoogte houden.

Delen via